Сьогодні
Вівторок 18 Грудня 2018

Дивіться "Вєсті.UA". Facebook ненавидить Тимошенко. Таємниці Савченко

Дивіться "Вєсті.UA". Facebook ненавидить Тимошенко. Таємниці Савченко

Сьогодні у свіжому випуску програми "Вєсті.UA" – Юлія Тимошенко зареєструвалася у "фейсбуці". Але виявилося, що Цукерберг – то також ворог українців, а тому й закриває рота найбільшій подрузі українського народу. Надіч Савченко вимагала допитати її на детекторі брехні, а тепер всіляко уникає проходження поліграфу.

Півтора роки тому в Україні запрацювала система електронного декларування. Якщо депутат чи чиновник не вчасно вніс свої статки – штраф. А якщо ще й прибрехав у декларації, ризикує сісти на 2 роки. В принципі, багатьом українським політикам боятися нема чого. Вони чесно показують мільйонні заробітки чи дорогі машини дружин і навіть бабусь. Але у Раді придумали, як цей процес спростити ще більше.

Про це та багато іншого дивіться сьогодні на 24 Каналі о 18:30. Буде цікаво!

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту