Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Дівчина Роналду привітала його з перемогою у Лізі чемпіонів пристрасним поцілунком: фото

Дівчина Роналду привітала його з перемогою у Лізі чемпіонів пристрасним поцілунком: фото

Іспанський "Реал" виграв Лігу чемпіонів у Києві на НСК "Олімпійський". На самому матчі перебувала і дівчина гравця "вершкових" Кріштіану Роналду, яка одна з перших привітала його з перемогою.

Після гри Джорджина Родрігес на стадіоні пристрасним поцілунком привітала Роналду з третьою поспіль перемогою у Лізі чемпіонів. Цей момент потрапив і у об'єктиви сотні фотографів, які були на грі.

Кріштіану Роналуд із сином Кріштіану Роналду-молодшим та дівчиною Джорджиною Родрігес

Окрім дівчини, на матчі перебували і сестра та мама гравця, які теж вийшли на поле після урочистої частини нагородження.

Мама Кріштіану Роналду Долорес із медаллю сина

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту