Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Директору НАБУ Ситнику найближчим часом мають оголосити підозру

Директору НАБУ Ситнику найближчим часом мають оголосити підозру

Генпрокуратура готує підозру директору Національного антикорупційного бюро України Артему Ситнику.

Про це він заявив у ефірі телеканалу "Прямий".

"Подання ГПУ готує не тільки на народних обранців, а й на антикорупціонерів. Так, я підтведжую, що ГПУ працює над підозрою директору НАБУ Ситнику. Така інформація є, таке розслідування є". – підкреслив голова Генпрокуратури.

За його словами, суть справи полягає у тому, що на одному із закритих зустрічей керівництва НАБУ з журналістами хтось із представників ЗМІ записав, а потім виклав в інтернет те, що там відбувалося.

"Відбувалося там читання голосом – експертиза тепер вже встановила – голосом Ситника матеріалів НСРД, яке в народі називаються "прослушкою". Можливо, в цьому не було б чогось надзвичайного, але ця частина прослушка оповідала про інтимне життя однієї з фігурантів справи. Згідно з законом, за це світить три роки", – пояснив Луценко.

Водночас він зауважив, "коли керівник правоохоронного органу використовує для розповсюдження інтимні подробиці під мерзьке хіхікання журналісток, то це окрема моральна ситуація".

Але особа, про яку розголосили ці інтимні дані, написала заяву, і вона має на це право, і вважається потерпілою. Ми, звичайно, зареєстрували цю справу. Експертиза підтвердила, що це голос Ситника. Мені це дуже неприємно, бо він керівник сусіднього правоохоронного органу, колега, на якого так багато надій покладали в суспільстві. Але такі методи є неприпустимими"  – підкреслив він.

Крім того, керівник ГПУ зазначив, що наразі ця справа –обтяжена тим, що ніхто – ні Ситник, ні його заступник, ні журналісти – не кажуть, коли це відбулося.

"А є дата потрібною для того, щоб прописати відповідну підозру. Пан Ситник заховався за журналістів і каже: "У них існує журналістська таємниця, а я вам нічого не скажу, бо посилаюсь на статтю Конституції". Відтак, у цій ситуації я змушений стикнутися із непорозумінням з журналістським корпусом. Вони кажуть, що я не маю права взагалі розслідувати їхні дії. Однак, якщо журналіст є свідком злочину, я змушений витребувати в законному порядку через суд дані із мобільного оператора, коли в цьому місці в НАБУ перебували два журналісти та один нежурналіст", – констатував чиновник.

Також, Генпрокурор додав, як тільки прийде відповідь, керівники очолюваного ним відомства повинні будуть сформувати підозру та вручити її особі, чий голос ідентифіковано під час цих дій, тобто Артему Ситнику.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Середа, 23 Січня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту