Сьогодні
Понеділок 18 Червня 2018

Дипломатичний скандал між Росією та США: Трамп подякував Путіну

Дипломатичний скандал між Росією та США: Трамп подякував Путіну

Президент США Дональд Трамп подякував президенту Володимиру Путіну за рішення скоротити число співробітників американської дипмісії в Росії.

Про це повідомляє ВВС.

Читайте також на УкропNews: На украинских АЗС подорожал автогаз

За словами Трампа, так США зможуть заощадити чимало коштів.

Я хочу йому сказати спасибі, тому що ми як раз зараз намагаємося скоротити витрати на персонал. І щодо мене, я вдячний йому, що він звільнив досить багато людей, і тепер у нас витрати менші, – сказав Трамп.

Читайте також на УкропНьюс: В Испании задержаны 11 украинских моряков с сухогруза, на котором нашли 18 тонн гашиша

Читайте також: Дипломатів США грубо виставили "за двері" у Росії

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту