Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Держдума Росії скоротила свій список контрсанкцій проти Заходу

Держдума Росії скоротила свій список контрсанкцій проти Заходу

Держдума у другому читанні ухвалила закон про відповідь на санкції Заходу.. Тепер у Росії можуть ввести відповідальність за виконання санкцій іноземних держав.

Але при цьому список контрзаходів значно скоротився – з 16-ти до 6-ти.

З документа забрали перелік конкретних галузей і товарів, на які мали поширюватися обмеження, і заборонили блокувати ввезення життєво необхідних товарів, аналогів яких у Росії немає.

Крім того, депутати передумали вводити санкції проти російських компаній з іноземним капіталом. Остаточно нововведення мають схвалити під час третього читання 22 травня. Варто додати, що на обговоренні в Держдумі також перебуває законопроект, що вводить кримінальну відповідальність за виконання санкцій іноземних держав на території Росії. Втім, його друге читання, яке мало відбутися сьогодні, перенесли. 

Нагадаємо, Президент США Дональд Трамп доручив підготувати план введення санкцій проти Росії за порушення договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності. Санкції імовірно введуть проти російських високопосадовців, які відповідальні за віддачу наказів щодо невиконання договору РСМД або сприяли цьому процесу.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту