Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

День Збройних сил України: морпіх розповів, як змінилась армія за 5 років

Українська армія у будь-якому випадку змінюється і змінюється на краще. Звісно, що зміни не можуть прийти в один момент. З певними труднощами, складнощами армія реформується – процес запущено.

Про це у прямому ефірі 24 каналу розповів військовослужбовець 503-го окремого батальйону морської піхоти Андрій Слюсаренко.

За його словами, темпи змін є непоганими, якщо порівнювати з армією 2015-2016 років.

Звичайно хотілось б озброєння, новітню техніку, але для цього треба готувати людей, які мають відповідати певній кваліфікації, – зазначив морпіх.

Він зазначив, що найголовніше, що змінилось за п'ять років в українській армії – це покоління командирів і нижчого рівня, і командирів батальйонів. Це люди, які на своєму досвіді показують, як треба воювати. Від цих люди дуже багато, що залежить.

"Наш підрозділ перейшов на систему каталогового харчування, сьогодні ми побачили, що у списку обідів для армії з'явилися ананаси. Щодо амуніції, то вона теж нова. Ці зміни можна побачити на прикладі взуття", – сказав Слюсаренко.

Якщо дивитись на час за скільки це все змінилось, то, як на мене, це взагалі дуже непогано, – наголосив військовий.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Вівторок, 19 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту