Сьогодні
Середа 16 Січня 2019

Демонізація Путіна є дурістю, – прем’єр Угорщини Орбан

Демонізація Путіна є дурістю, – прем’єр Угорщини Орбан

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан розкритикував політику Євросоюзу щодо Росії. Глава угорського уряду також став на захист російського лідера Володимира Путіна.

Про це Орбан розповів в інтерв’ю німецькій газеті Die Welt, повідомляє HVG.hu.

"Для хорошого європейця Путін може видаватися дияволом, однак його демонізація є дурістю", – наголосив прем’єр-міністр Угорщини.

Він висловив переконання, що політика ЄС щодо Росії є невдалою через її односторонність. Також Орбан стверджує, що багато проблем у відносинах Брюсселя і Москви виникають унаслідок того, що Єіросоюз не розуміє Росію.

"ЄС має одночасно демонструвати силу і бажання співпрацювати",– зазначив угорський прем’єр.

Водночас Орбан наголосив, що Угорщина не застосовує своє право вето у питанні санкцій проти Росії, щоб не підривати єдність ЄС.

До слова, 21 грудня 2017 року Рада ЄС офіційно схвалила рішення про продовження до 31 липня 2018 року секторальних економічних санкцій щодо Росії.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту