Сьогодні
Неділя 16 Грудня 2018

CNN: агенти ФБР намагалися зустрітися з Настею Рибкою

CNN: агенти ФБР намагалися зустрітися з Настею Рибкою

Агенти Федерального бюро розслідувань США намагалися зустрітися із затриманою в Таїланді Анастасією Вашукевич, відомою з розслідування російського опозиціонера Олексія Навального як Настя Рибка, повідомляє з посиланням на неназваного високопоставленого тайського чиновника CNN. За даними телеканалу, запит на зустріч із Рибкою агенти ФБР направляли владі Таїланду, але отримали відмову.

Агенти Федерального бюро розслідувань США намагалися зустрітися із затриманою в Таїланді Анастасією Вашукевич, відомою з розслідування російського опозиціонера Олексія Навального як Настя Рибка, повідомляє з посиланням на неназваного високопоставленого тайського чиновника CNN.

За даними телеканалу, запит на зустріч із Рибкою агенти ФБР направляли владі Таїланду, але отримали відмову. Його пояснили тим, що із затриманими в Таїланді можуть зустрічатися тільки їхні близькі родичі або офіційні представники.

Настя Рибка раніше звернулася за допомогою до «американських спецслужб». У прямому ефірі в Instagram вона заявила про готовність розповісти якісь подробиці втручання Росії у вибори президента США, якщо їй допоможуть зі звільненням з-під арешту в Таїланді. Вона назвала себе «свідком і єдиною відсутньою ланкою» у зв’язках Кремля з виборами у США.

Російський опозиціонер Олексій Навальний на початку лютого опублікував розслідування про можливу причетність до корупції заступника голови уряду Росії Сергія Приходька і російського мільярдера Олега Дерипаски. Чиновник і бізнесмен влітку 2016 року провели кілька днів на яхті, де, імовірно, обговорювали втручання Кремля в президентські вибори в США.

Це стало відомо завдяки Насті Рибці, яка перебувала з іншими дівчатами з ескорт-агентства на яхті олігарха.

26 лютого стало відомо, що Вашукевич і її приятеля Олександра Кирилова, відомого як Алекс Леслі, затримала в Таїланді за незаконне проведення «секс-тренінгу».

Пізніше їх відпустили під заставу, але знову заарештували співробітники таїландської міграційної служби.

Рибка стверджує, що раніше до неї в поліцію приходили співробітники Інтерполу, нібито заявили, що її «дуже хочуть бачити в Москві».

Дерипаска в лютому подав позов проти Рибки в російський суд за розголошення особистої інформації. Мільярдер заявляє, що відомості, опубліковані в розслідуванні Навального, «не мають ніякого відношення до дійсності». Те ж саме стверджує і Сергій Приходько.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Субота, 15 Грудня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту