Сьогодні
Неділя 20 Січня 2019

Чому жінка не відчуває оргазму: основні причини

Чому жінка не відчуває оргазму: основні причини

Не завжди жінка може відчувати оргазм, таких налічується приблизно 29%. До того ж, більшість жінок потребують стимуляції клітора.

Назвали основні причини, чому жінка не відчуває оргазму, пише "Наша Мама".

Втрати еластичності піхви та порушення роботи статевих залоз можуть виникнути через нерегулярний секс з великими перервами.

Оскільки оргазм – це скорочення м’язів, тому потрібно підтримувати тонус м’язів. Допоможуть у цьому вправи Кегеля та регулярний секс.

Шанси отримання оргазму можуть збільшитися в кілька разів, якщо носити м’яку білизну, а не стрінги та корсети. Білизна, яка надто обтягує, може порушити кровообіг у статевих органах.

Жінка може не відчувати оргазм через вегето-судинну дистонію.

Задоволення від сексу дві третини жінок отримують у віці близько 30 років або після народження першої дитини. Ймовірно, це тому, що організм людини недостатньо накопичив необхідний рівень гормонів.

До слова, американські вчені провели дослідження і встановили, що проблеми з ерекцією збільшують ризик розвитку інфаркту, інсульту та інших серцево-судинних захворювань.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту