Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Чому виникають закрепи: пояснення лікаря

Чому виникають закрепи: пояснення лікаря

Причинами закрепів найчастіше є відсутність в раціоні овочів і фруктів, особливо сирих, грубої клітковини, яка містяться у чорному хлібі і крупах.

Про це пише лікар-гастроентеролог Анна Юркевич в Instagram.

Найбільш очевидні причини закрепів (затримки випорожнення кишківника):

– дієта з низьким вмістом клітковини; – постійне ігнорування бажання випорожнитися; – недостатня кількість рідини в раціоні; – недостатня кількість фізичних навантажень.

Причини закрепів Причини закрепів

Закреп може виникнути і через такі причини:

1. зниження функції щитоподібної залози (гіпотиреозу); 2. вживання деяких БАДів, до прикладу, заліза або кальцію; 3. тривале та безконтрольне вживання проносних; 4. депресія; 5. вживання антацидів – препаратів, що нейтралізують кислотність шлункового соку; 6. часта зміна оточення (подорожі, поїздки).

Через що виникають закрепи Через що виникають закрепи

Деякі продукти теж можуть призвести до затримки випорожнення кишківника:

– кава та алкоголь – вони сприяють зневодненню організму.

– велика кількість жирних молочних продуктів – вона повільніше перетравлюється.

via GIPHY

Щоб уникнути закрепів необхідно змінити режим харчування – вживати більше харчових волокон, фруктів, овочів та змінити стиль життя – займатися фізичними вправами, не ігнорувати сигнали організму про випорожнення, тощо.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту