Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Чому виникає рак порожнини рота. Відповідь вчених

Чому виникає рак порожнини рота. Відповідь вчених

? :

Вчені з Азії визначили причину появи раку порожнини рота: до цього призводить забруднене повітря Про це пише Science Daily. За словам науковців Університету Чжуншань, аерозолі за рівнем впливу шкідливих частинок не поступаються тютюну. Шкідливими є саме частинки PM2.5 або аерозолі, які є у повітрі. Частки PM2.5 складаються з твердих елементів і рідин розмірами 10 нм – 2,5 мкм. Це спричиняє рак порожнини рота. Ці частинки також легко проникають в організм людини і скорочують тривалість життя в середньому на 8,6 місяця.

Дослідники вивчали матеріали, зібрані за 10 років найкращими тайванськими лікарями. За цей час до лікарів звернулися 1,6 тис. людей, у яких був рак порожнини рота. Всі вони жили в найбільш забруднених районах.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту