Сьогодні
Вівторок 25 Вересня 2018

Чому депутати проігнорували вимоги активістів під Верховною Радою

Попри протести під Радою, всередині неї таки вирішили не йти назустріч мітингувальникам. І попри сутички і намети під будівлею парламенту взялися не за їхні вимоги, а це скасування недоторканості, створення антикорупційного суду і зміну виборчого законодавства, а за медичну реформу.

Голова Верховної Ради України підтримує вимоги мітингувальників. Але є об’єктивні причини, чому не може вплинути на їхнє прийняття.

Читайте також: Як питанням про депутатську недоторканність маніпулюють під час виборів

Без комітету в цьому залі жоден законопроект не розглядався і розглядатись не буде. Немає рішення законопроектів, які передбачають скасування недоторканності, – пояснив Андрій Парубій.

А закон про Антикорупційний суд авторства депутатів-протестувальників, забракувала Венеційська комісія.

Читайте на УкропNews: В КНДР назвали условия, при которых могли бы отказаться от ядерного оружия

"Маємо чітку позицію, що автори законопроекту мають відкликати і внести законопроект. Єдине по чому є рішення комітетів, це закон про вибори", – зазначив спікер.

Засідання депутати розпочали з того самого, чим закінчили погоджувальну раду. Коаліціянти запевняли, що теж за політичну реформу. Але для початку потрібно ухвалити медичну.

Читайте також: Як позбутися кругової поруки тих, хто тримає українців у заручниках

"Людям ваші вибори зараз до лампади. Їм треба медицину, бо їм зараз треба виживати, вибори, хочу нагадати, будуть в 2019 році, тоді і будете займатись своїм політиканством", – сказав лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

Опоненти запевнили, що політична реформа таки важливіша. Президент їх підтримав. І нібито навіть зареєстрував оновлений закон про позбавлення депутатів імунітету.

Читайте на УкропНьюс: Невідомі підірвали авто з журналісткою на Мальті: загибла розслідувала корупцію

Ним зареєстровано законопроект, який визнано невідкладним про зняття депутатської недоторканності, – запевнила представник президента в парламенті Ірина Луценко.

У результаті, депутати таки приступили до розгляду медреформи. Завершити її прогнозують вже у четвер. Бо окрім того, що до неї 800 поправок, частина депутатів категорично проти змін.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту