Сьогодні
Неділя 16 Грудня 2018

Чому чоловіки, які одягають шкарпетки на ніч, є кращими коханцями: пояснення вчених

Чому чоловіки, які одягають шкарпетки на ніч, є кращими коханцями: пояснення вчених

Чоловіки, які одягають на ніч шкарпетки, краще сплять та можуть бути пристраснішим коханцем. Окрім цього, вони не страждають від симптомів хвороби Рейно, а жінки мають пом'якшену форму менопаузи.

Дослідження провели науковці з університету Гронінгена, що в Нідерландах, повідомляє The Daily Mail. Експерименти розпочали ще в 2005 році, а остаточні результати нещодавно представили в Копенгагені.

Науковці стверджують, що аксесуари для ніг фактично покращили сексуальне життя подружжя. Зокрема, з-поміж 13 пар, які брали участь у дослідженні, ті, хто одягав шкарпетки в ліжко частіше досягали оргазму.

Результати базуються на тому, що жінки негативно реагують на відчуття холодних ніг своїх партнерів. Відтак тільки 50% із них досягали оргазму при статевому акті. Якщо ж партнер одягав шкарпетки, їх кількість збільшилась до 80%.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Субота, 15 Грудня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту