Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Чому часті побачення знижують шанси знайти кохання

Чому часті побачення знижують шанси знайти кохання

Здавалося б, чим частіше ви знайомитеся з людьми в неформальній обстановці, тим ймовірніше, що з кимось із них у вас складуться відносини, але експерти переконують, що це не так.

З появою "Тіндера" і інших додатків для знайомств поширився так званий "овердейтінг" – люди перетворилися в дуже вибагливих, пише Independent.

За словами експертів, більше двох побачень на тиждень з різними людьми – вже перебір.

"Якщо ви хочете побудувати міцні відносини, безліч перших побачень ніколи не дозволить вам добре дізнатися когось з цих людей. Швидше за все, ви зустрічаєтеся з різними людьми, щоб менше турбуватися через одну людину, яка вам дійсно подобається. Ця стратегія віддаляє вас від цієї людини, до того ж ви витрачаєте чужий час", – підкреслює психолог Мадлен Мейсон Роунтрі.

Побачення У світі розвивається явище овердейтінг//pixabay.com

Овердейтінг небезпечний тим, що ви забуваєте, про що говорили зі співрозмовником, і не можете далі спілкуватися, а ще це знецінює відносини, а вас робить закінченим циніком, каже дейтинг-коуч Джо Барнет.

Порада, яку дають психологи, зводиться до спокійного темпу побачень: зустрічайтеся тільки з тими, хто вам дуже сподобався (а не з кожним) і дайте людині шанс розкритися на парі-трійці побачень. А як тільки набридне фліртувати з незнайомцями, не звинувачуйте себе в невдачі, краще влаштуйте перерву в пошуку.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту