Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Чого в Польщі найбільше бояться від українських заробітчан: заява Дуди

Чого в Польщі найбільше бояться від українських заробітчан: заява Дуди

У Польщі найбільше побоюються від трудових мігрантів створення ворожих організацій і терористичної загрози. Проте, українці не становлять загроз для польського суспільства.

На цьому наголосив президент Польщі Анджей Дуда в ефірі радіо Maryja і телебачення Trwam.

"Українці у більшості випадків перебувають у Польщі легально, легально працюють. І я не зауважив, щоб вони вчинили комусь якусь кривду чи завдали шкоди", – заявив Дуда.

За його словами, українці тяжко працюють в Польщі, і часто виконують роботу, яку не хочуть виконувати поляки.

Президент відзначив, що не бачить загроз щодо зміни національної чи релігійної структури країни після прибуття мігрантів, зокрема і з України.

Оцінюється, що у нас є близько мільйона мігрантів з України. Наскільки я знаю, вони не створюють у нашій країні жодних ворожих організацій, жодної терористичної загрози, чого ми найбільше побоюємося, – наголосив Дуда.

Окрім того, польський президент підкреслив, що його країна не погоджується примусово приймати емігрантів чи біженців.

Нагадаємо, Євростат оприлюднив статистику, згідно з якою минулого року саме українці отримали найбільше дозволів на проживання на території країн ЄС (понад 660 тисяч) і майже 90% з них були видані з метою працевлаштування.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту