Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Чиновник, якого підозрюють у розкраданні 87 млн грн, хоче розпочинати сесію облради під "Отче наш"

Чиновник, якого підозрюють у розкраданні 87 млн грн, хоче розпочинати сесію облради під "Отче наш"

" "

Заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко хоче внести зміни у регламент установи та розпочинати сесії із державного гімну та молитви "Отче наш"

Про це він написав на своїй сторінці у Facebоok.

У дописі Марченко зазначає, що він "почувається дивовижно". Далі пише, що "переживаючи це безглуздя, що відбувається зараз в країні та у моєму рідному Запоріжжі, розумієш, що надія тільки в Бозі". За словами чиновника, облрада вже 8 місяців як проводить молитовні сніданки у стінах своєї будівлі у роздумах та молитвах про вічне.

"Тепер, отримавши у дар від Ради Церков Запоріжжя, комплект Біблій у Синодальному перекладі Патріарха Філарета за дорученням голови ЗОР обладнала окрему полицю, поряд з державною та місцевою символікою", - пише Марченко. 

Після цього чиновник пише, що на цьому у облраді планують не зупинятися, а і надалі тісно пов'язувати релігію та роботу держустанови. 

"Наступне завдання, це внесення змін у регламент ЗОР, аби розпочинати сесії ради з державного гімну та молитви Отче Наш!", - написав Марченко. 

Але лише у грудні минулого року Марченко опинився у центрі скандалу із тендерами і його підозрюють у розкраданні 87 млн. грн з бюджету.   

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту