Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Чим займається працездатне населення в Україні: деталі у цифрах

Чим займається працездатне населення в Україні: деталі у цифрах

За даними МЗС, на території Росії працює практично кожен 12-ий українець. А поляки прогнозують, що до кінця 2020-го на їхній ринок праці потраплятимуть до 300 тисяч українців щорічно.

Понад 40% або 7,5 мільйонів – стільки працездатного населення в Україні отримує зарплату із бюджетних коштів.

Кожен 4 громадянин України трудиться на заводі або фабриці, майже 10% українців трудяться у транспортній сфері. А практично кожен п’ятий надає свої послуги у сфері освіти.

Кожен п’ятий українець надає свої послуги у сфері освіти

Близько 5% офіційно задіяні в аграрному секторі. За неофіційними даними, тих, хто працює у сфері сільського господарства вдвічі більше. Стільки ж отримують сім’ї, працюючи у супермаркетах та на ринках.

Близько 10% громадян України задіяні в аграрному секторі

Кожен 10 в Україні – державний чиновник, з них 3% працюють у місцевих органах влади.

Кожен 10 українець – чиновник, 3% працюють в органах місцевої влади

До слова, лише 7% українців планує найближчим часом виїхати на тривале проживання за кордоном. З тих, хто планує поїхати, 62% робили конкретні кроки для цього. 36% усіх охочих виїхати за кордон з метою тривалого перебування обрали б Польщу, 12% – Чехію, 11% – Німеччину.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту