Сьогодні
Понеділок 24 Вересня 2018

Чи буде пряма війна між Росією і Україною: у Міноборони РФ зробили гучну заяву

Чи буде пряма війна між Росією і Україною: у Міноборони РФ зробили гучну заяву

Прямий військовий конфлікт між Російською Федерацією і Україною неможливий, адже народи обидвох країн мають спільне коріння та історію.

Про це заявив міністр оборони Росії Сергій Шойгу в інтерв'ю італійському виданню IL Giornale напередодні зустрічі президентів США та Росії.

За його словами, у російської і української сторін спільне коріння, тому в загальній історичній пам'яті двох народів не буде місця ворожнечі і взаємній конфронтації.

Я вважаю, що виникнення прямого протистояння між Україною і Росією є неможливим, – сказав Шойгу.

Також він пригадав, як українці і росіяни "разом пройшли найважчі випробування і боролися під час Другої світової війни".

Нагадаємо, 16 липня відбудеться зустріч лідера РФ Володимира Путіна та президента США Дональда Трампа в столиці Фінляндії – Гельсінкі. Президент України Петро Порошенко очікує, що під час цієї зустрічі його американський колега зможе "повернути на вірний шлях" главу Кремля.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту