Сьогодні
П'ятниця 15 Лютого 2019

Чеські активісти до дня народження Сенцова влаштували символічну акцію біля посольства Росії

Чеські активісти до дня народження Сенцова влаштували символічну акцію біля посольства Росії

Символічну акцію підтримки до дня народження українського режисера Олега Сенцова, який нині перебуває в ув’язненні на території Росії, влаштували чеські активісти. У Празі троє учасників громадської організації Kaputin причепили до паркана посольства Росії у Чехії плакати із зображенням Олега Сенцова.

Символічну акцію підтримки до дня народження українського режисера Олега Сенцова, який нині перебуває в ув’язненні на території Росії, влаштували чеські активісти.

У Празі троє учасників громадської організації Kaputin причепили до паркана посольства Росії у Чехії плакати із зображенням Олега Сенцова. Фотографії режисера разом з інформацією про термін ув’язнення (20 років) та голодування (60 днів) звертали увагу про незаконне утримування в російських тюрмах українських політв’язнів.

Біля посольства Росії в Чехії. Прага, 12 липня 2018 року Біля посольства Росії в Чехії. Прага, 12 липня 2018 року «13 липня режисер Олег Сенцов святкуватиме свій 42-й день народження в сибірській в’язниці міста Лабитнангі. Замість солодкого торта, він отримає ін’єкцію з основними вітамінами і мінералами, які утримують його при житті. Вже 60 днів він протестує голодуванням», – йдеться у повідомленні організаторів акції на сторінці у фейсбуці.

Із вимогою звільнення Олега Сенцова та інших українських політв’язнів до російської влади зверталися чеські активісти, громадські діячі, сенатори та представники опозиційних політичних партій Чехії.

Активісти в Україні і по всьому світу продовжують вимагати від Росії і її президента Володимира Путіна звільнити незаконно утримуваних українців. Акції проходять в різних країнах і на різних континентах під гаслами #FreeOlegSentsov і #SaveOlegSentsov.

Український режисер і письменник Олег Сенцов, якого утримують в російській колонії у місті Лабитнангі за Полярним колом, 14 травня оголосив голодування із вимогою звільнення усіх українських політв’язнів. За даними «Медійної ініціативи за права людини», таких у Росії – понад 70.

Європейський парламент закликав Росію негайно звільнити всіх українських політичних бранців, які були незаконно затримані, заарештовані і ув’язнені.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту