Сьогодні
Середа 19 Грудня 2018

Червоний Хрест передав на Донбас 200 тонн гумдопомоги, – Держприкордонслужба

Червоний Хрест передав на Донбас 200 тонн гумдопомоги, – Держприкордонслужба

Місія Міжнародного комітету Червоного Хреста направила на Донбас 10 вантажівок із гуманітарною допомогою. На тимчасово окуповану територію волонтери доправили продуктові набори.

Про це повідомили у прес-центрі Держприкордонслужби.

Через контрольний пункт в’їзду-виїзду "Новотроїцьке" на виїзд до тимчасово окупованих територій прослідувало 10 вантажівок з продуктовими наборами та сульфат алюмінієм від Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста, – йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що загальною вага гумдопомоги складає понад 200 тонн.

Нагадаємо, минулого року в ООН підрахували, у скільки мільйонів доларів обійдеться гумдопомога Донбасу. Бідні жителі окупованого Сходу України у 2018 потребуватимуть гуманітарної допомоги на щонайменше 187 мільйонів доларів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту