Сьогодні
Середа 26 Вересня 2018

Через повені більше півсотні людей загинуло у В'єтнамі

У В'єтнамі в результаті повеней, які охопили північ і центр країни, загинуло 54 людини та ще 39 вважають зниклими безвісти.

Про це повідомляє Reuters.

Читайте також: Прийшов час задуматись: у світі стрімко зростає кількість природних катаклізмів

Читайте також на УкропНьюс: Между США и Россией разгорелся дипломатический скандал из-за флагов

Стихія, яка почалася на цьому тижні, вважається найгіршою за останні роки.

Повені зруйнували 317 будинків, а ще понад 34 тисячі затоплені або пошкоджені. Також понад 22 тисячі гектарів рису були розмиті водою, а більше 180 тисяч тварин – вбиті або змиті.

Окрім того, повідомляється, що стихія торкнулася семи провінцій сусіднього Таїланду. Там вода затопила понад 480 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь.

Читайте також на УкропNews: Украинские ватерполистки вышли в плей-офф отбора Евро-2018, но из-за нехватки средств могут не поехать в Сербию

Нагадаємо, на початку жовтня тропічний шторм "Нейт" у Коста-Ріці, Нікарагуа та Гондурасі забрав життя щонайменше 20 людей на своєму шляху в напрямку США. Через шторм почалися зливи, зсуви і повені, які заблокували дороги, зруйнували мости та пошкодили багато будинків. У Центральній Америці оголосили надзвичайний стан.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту