Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Через бійку на борту довелось вимушено посадити літак з українськими туристами

Через бійку на борту довелось вимушено посадити літак з українськими туристами

Рейс "Київ – Шарм-ель-Шейх" авіакомпанії YanAir довелось вимушено посадити в аеропорту міста Каїр, що затримало виліт ще кількох літаків з українськими туристами.

Про це повідомляє прес-служба туроператора JoinUP.

Рейс YE5015 від 8 листопада вимушено сів в аеропорту міста Каїр у зв'язку з інцидентом, пов'язаним з бійкою пасажирів на борту. Таку інформацію туроператор JoinUP! отримав від авіакомпанії.

Відповідно до авіаційних норм екіпаж не міг продовжити політ, так як закінчився його льотний час, – йдеться у повідомленні.

Туристів цього рейсу авіакомпанія вже розселила в готелі та надала харчування на час очікування.

Окрім того, через вимушену посадку затримані рейси в Єгипет з Києва та Львова. Деякі туристи очікують вильоту з Хургади. Як зазначає туроператор, усі вони повідомлені про затримки та розселені в готелях. За інформацією JoinUP, туристи, у яких через затримку скоротилася кількість відпочинку, отримають фінансову компенсацію за втрачену добу.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту