Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Через "Укрзалізницю" в Україні зривається програма дорожнього будівництва, – експерт

Через "Укрзалізницю" в Україні зривається програма дорожнього будівництва, – експерт

Українські металурги змушені скорочувати обсяги виробництва через збої та обмеження перевезень залізницею. Критична ситуація, як зазначають виробники, спостерігається на ділянці Комиш-Зоря-Волноваха, що веде до Маріуполя.

Через затримки залізничних вагонів один з меткомбінатів регіону зараз виготовляє вдвічі менше продукції, ніж дозволяють потужності підприємства, про це повідомляє телеканал 24.

За словами експертів, технічні можливості перегону Комиш-Зоря-Волноваха зараз не задовольняють потреби металургів, що загрожує скороченням ВВП України. 

Металурги в Маріуполі знизили виробництво, бо немає сировини. За квітень-червень в Європу не поставлено 1 мільйон тонн української залізної руди, що продали. І по всій країні зриваються програми дорожнього будівництва. В мене питання, що ж все-таки відбувається постійно на "Укрзалізниці"? І прохання – допомогти "Укрзалізниці", щоб не було проблем з економікою України, – заявив член парламентського комітету з питань транспорту Володимир Гусак.

Крім незадовільної пропускної здатності, також вказувалося на поганий стан локомотивів. Через їх зношеність залізниця скорочує кількість вагонів у складах потягів. А це суттєве зменшує обсяги перевезень готової продукції.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

П'ятниця, 15 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту