Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Чалий заявив про інформаційні атаки на нього та посольство України в США

Чалий заявив про інформаційні атаки на нього та посольство України в США

Посол України в США Валерій Чалий заявив про спроби інформаційних атак на нього та посольство. «Дві спроби атак на мене і посольство України в США за тими ж шахрайськими схемами.

Посол України в США Валерій Чалий заявив про спроби інформаційних атак на нього та посольство.

«Дві спроби атак на мене і посольство України в США за тими ж шахрайськими схемами. Провалені. Натомість, ще два штати в США визнали Голодомор 1932-33 років в Україні геноцидом. Підсумок: 2:0 на користь України. «Рускій мір» викидає гроші на вітер», – написав Чалий у Facebook.

Він не уточнив, про що йде мова. Раніше посол заявляв про «системну роботу» проти посольства України у Сполучених Штатах, яка ведеться «відповідними службами». Загалом, відомо про нещодавні випадки дзвінків пранкерів, немов від офіційних осіб України, посадовцям семи різних штатів США.?

Більше цікавих новин, які не потрапили на сайт, – у Telegram-каналі Радіо Свобода. Долучайтеся!

Чалий: За тиждень кілька дзвінків – три губернатори, два мери міст Чалий: За тиждень кілька дзвінків – три губернатори, два мери міст ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Злі «жарти». Пранкери намагаються дискредитувати Україну у США ?

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту