Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Було б ідеально, якби всім росіянам ввели заборону на виїзд за кордон, – Притула

Було б ідеально, якби всім росіянам ввели заборону на виїзд за кордон, – Притула

Український шоумен і волонтер Сергій Притула заявив, що агресивним російським патріотам варто було б заборонити виїжджати за межі РФ. У такому разі вони самі б повалили владу президента Володимира Путіна.

Свою думку комік озвучив в інтерв'ю виданню Gazeta.ua.

Було б ідеально, якби всім росіянам ввели заборону на виїзд за кордон. Не просто 350 людям зі списку санкцій, а всім без винятку. Маєш російський паспорт? Їдь у Рязань. Чого летиш у Маямі народжувати, російська патріотко? В Америці ж "піндоси". Їдь у Суздаль, у місцевому пологовому будинку пускай у світ маленьких путінських патріотів, – емоційно висловився Притула.

Шоумен додав, що росіянам не треба їздити на престижні закордонні курорти, проводити міжнародні спортивні змагання, а місцеві артисти не повинні гастролювати Європою.

"Не треба вам і Домініканська Республіка з Карибським басейном. Вали на Байкал, плавай, пірнай, нехай тебе комарі їдять. Жодних спортивних змагань, ФІФА, УЄФА. Жодних гастролей російського балету Європою. Сидіть у своїй клоаці!", – сказав Притула.

Вони б свого Володю Путіна самі на вилах із Кремля винесли на другий день і розірвали би на шматки. Але це може бути тільки в моїй бурхливій фантазії, – додав артист.

До слова, у жовтні Сергій Притула заявив, що максимально агітуватиме молодь йти на майбутні президентські та парламентські вибори в Україні, щоби при владі знову не опинилися "регіонали" та "комуністи".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту