Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Боротимуться з підводними човнами Росії: країни НАТО оголосили про об’єднання зусиль

Боротимуться з підводними човнами Росії: країни НАТО оголосили про об’єднання зусиль

США та їх союзники по НАТО об'єднують зусилля щодо створення безпілотних морських систем для протидії підводним човнам Росії. Таке рішення країни-союзники ухвалили за підсумками липневого саміту Альянсу.

Про це повідомляє Defense News.

Зазначається, що на зустрічі в липні 13 країн НАТО – Бельгія, Данія, Німеччина, Греція, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Іспанія, Туреччина, Великобританія та США – підписали відповідний документ.

Цей документ фактично ж планом реалізації спільних заходів щодо розробки технологій, що дозволяють виявляти підводні міни та субмарини.

Використання безпілотних систем у перспективі забезпечить якісно новий прорив у розвитку морських технологій... Ці безпілотні системи підвищать як нашу ситуативну інформованість, так і наш контроль над морями, – мовиться у заяві країн НАТО.

У документі також наголошується, що такі роботи відбуватимуться паралельно в усіх країнах, що підписали спільний план. Це також створить конкуренцію між компаніями, які займаються схожими розробками.

"Ця ініціатива дозволить союзникам використовувати свої широкі економічні можливості для зниження витрат і, як наслідок, ще більше збільшити свої оборонні видатки (завдяки досягнутій економії, – ред.)", – зазначено в заяві.

Така домовленість свідчить про те, що у протидії новим, досконалішим і більш безшумним підводним човнам, країни НАТО відводять набагато більшу роль морським безпілотним системам.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту