Сьогодні
Субота 20 Жовтня 2018

Бойовики розмістити "Гради" неподалік окупованого Хрустального на лінії зіткнення

Лише за 17-19 листопада моніторингова місія ОБСЄ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню майже в три рази.

Якщо у період з із вечора 17 до вечора 18 листопада в Луганській області СММ констатувала зокрема близько 200 вибухів (за попередній звітний період таких було лише 70), із вечора 18 до вечора 19 листопада їх кількість зросла до 300. Про це йдеться у звіті місії ОБСЄ.

При цьому спостерігачі помітили важке озброєння, яке бойовики розмістили на лінії зіткнення. Мова йде про 10 реактивних систем залпового вогню БМ-21 "Град" неподалік від підконтрольного "ЛНР" міста Хрустальний (колишній Красний Луч). Вони були розміщені із порушенням відповідних ліній відведення.

"Місія відзначила наявність озброєння, яке вона не змогла верифікувати як відведене. 18 листопада в непідконтрольних урядові районах Донецької області команда СММ помітила, що там і дотепер бракує 10 протитанкових гармат (MT-12 "Рапіра", 100 мм), 11 РСЗВ (БМ-21) та 9 самохідних гаубиць (2С1 "Гвоздика", 122 мм)", – йдеться в повідомленні.

19 листопада члени патруля Місії ще раз відвідали постійне місце зберігання відведеного важкого озброєння у непідконтрольному урядові районі та відзначили, що там досі бракувало 1 буксируваної гаубиці (2А65 "Мста-Б", 152 мм), 4 РСЗВ (БМ-21), 3 самохідних гаубиць (2С1) та 5 буксируваних гаубиць (Д-30 "Жаба", 122 мм). Спостерігачі також зафіксували наявність додаткового озброєння.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

П'ятниця, 19 Жовтня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту