Сьогодні
Вівторок 19 Червня 2018

Бойовики намагаються витіснити сили АТО з району Докучаєвська

Бойовики намагаються витіснити сили АТО з району Докучаєвська

Терористи активно намагаються відсунути українські підрозділи якомога далі від міста Докучаєвськ Донецької області Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук.

Читайте також на УкропNews: В Актобе силовики ликвидировали 13 террористов

За його даними, перманентні бої відбуваються в даному районі вже четверту добу.

Читайте на УкропНьюс: У МВФ роздумують, щоб суттєво урізати транш для України

"Фіксуються періодичні спроби піхотних груп терористів "просочитися" на флангах і стиках опорних пунктів і передових позицій сил АТО, щоб таким чином змусити підрозділи українських військ відійти принаймні до траси Маріуполь - Донецьк, а то і взагалі до Новотроїцька", - написав Тимчук.

Він зазначив, що головною точкою напруги є передова позиція сил АТО на так званому сірому териконі (висота південніше відвалів Центрального кар'єра), яка фактично блокує можливість для терористів діяти південніше Докучаєвська, оскільки дозволяє українським військам прострілювати всі підходи з цього напрямку до міста.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту