Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

Бойовикам наказали бити з гармат по Світлодарській дузі, – штаб

Бойовикам наказали бити з гармат по Світлодарській дузі, – штаб

Незаконні збройні формування отримало наказ від командирів застосувати проти сил антитерористичної операції на Світлодарській дузі артилерію.

Про це мовиться у заяві штабу АТО.

"В районі Світлодарської дуги ймовірно з власної ініціативи командування 3 та 7 мотострілецьких бригад противника віддало наказ на застосування артилерії калібру 122 мм проти сил АТО", – мовиться у заяві.

У штабі додали, що сили Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей залишають за собою право на відповідь.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту