Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Boeing провів випробування свого летючого автомобіля

Незабаром люди перестануть перейматися кілометровими заторами та великим трафіком на дорогах, адже їх можна буде з легкістю оминути, просто піднявшись на декілька метрів у небо. У цьому допоможе Нова розробка пасажирського авіамобіля від компанії Boeing.

Інженери американської корпорації зробили колосальну роботу та показали перший політ свого прототипа.

Летюче авто змогло самостійно злетіти, зависнути у повітрі на хвилину і приземлитися. Фактично це є початком нової ери в створенні автономних летючих об'єктів.

Літаюче авто Випробування летючого автомобіля Boeing
летючий автомобіль Boeing Летючий автомобіль Boeing у повітрі

У компанії Boeing розповіли, що прагнуть зробити летючий автомобіль найбезпечнішим у світі авіатранспортом. Наразі прототип оснастили електромоторами, які забезпечують автономність польоту у 80 кілометрів.

Чому Jaguar Land Rover зупиняє заводи й відправляє тисячі працівників у відпустку, а також як легенда ралі змінив свої уподобання на користь електромобілів – дивіться у відео.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту