Сьогодні
П'ятниця 25 Трав 2018

Блокування російських сайтів: українська аудиторія Facebook зросла на 35%

Після початку блокування провайдерами доступу до російських сайтів аудиторія Facebook за день зросла приблизно на 35% Про це свідчать дані компанії TNS Ukraine.

Аналітики у реальному часі відстежують зміни охоплення сайтів в українському сегменті інтернету, найбільше Facebook приростає на Сході, через початково нижчі показники, а найшвидше на нововведення реагують користувачі у віці 14-20 років.

Читайте також на УкропNews: Охранника Яроша арестовали на 60 суток - адвокат

Все по темі: Блокування російських сайтів

Окрім того, у десятки разів зросла популярність браузера Opera. Як зазначає AIN.ua, ймовірно це пояснюється зрозумілим VPN-функціоналом, що дозволяє уникати аналітики блокування російських сайтів. Найбільшою популярністю Opera користується серед аудиторії 46+.

Читайте на УкропНьюс: Полномочия по установлению тарифов на тепло и воду для большинства городов Украины перешло к местным властям, - глава НКРЭКУ Вовк

Зазначимо, що президент Петро Порошенко затвердив рішення РНБО щодо продовження антиросійських санкцій щодо низки фізичних і юридичних осіб. Порошенко дозволив заблокувати "Вконтакте", "Одноклассники", "Яндекс" і mail.ru.  

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Четвер, 24 Трав

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту