Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

"Безсмертний герой": у Римі з'явились дивні листівки із зображенням Захарченка

"Безсмертний герой": у Римі з'явились дивні листівки із зображенням Захарченка

У столиці Італії, Римі, на вулицях помітили розклеєні листівки із зображенням загиблого ватажка проросійських бойовиків на Донбасі Олександра Захарченка.

У пропагандистських листівках італійською розхвалюють поплічника російських окупантів, передає УНН.

Проти тероризму. Захарченко – безсмертний герой, – пише на листівках.

Зазначається, що агітматеріали розклеєні на рекламних стендах на вулицях Рима. На зображенні Захарченко тримає на руках дитину та широко усміхається.

Наразі не відомо, хто ініціатор та автор цих листівок.

агітація пропаганда Італія Росія Рим Захарченко Листівки із Захарченком з'явились на вулицях Рима

Нагадаємо, у Донецьку 31 серпня вбили ватажка терористичної організаці "ДНР" Олександра Захарченка. Він загинув внаслідок вибуху в ресторані "Сєпар" у центрі Донецька. Разом з ним були поранені двоє його охоронців та так званий "міністр" фінансів "ДНР" Олександр Тімофєєв.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту