Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Без дизайнера: штучний інтелект створить для бренду одягу Tommy Hilfiger нову колекцію

Без дизайнера: штучний інтелект створить для бренду одягу Tommy Hilfiger нову колекцію

Торгова марка Tommy Hilfiger вирішила почати співпрацю з компанією IBM і Технологічним інститутом моди в Нью-Йорку, де розробила проект Reimagine Retail, – у ньому штучний інтелект зможе створювати колекції замість дизайнерів.

Про це пишуть у Fashion Network.

Представники американського бренду Tommy Hilfiger вважають, що штучний інтелект може ідентифікувати майбутні тенденції швидше, ніж галузеві інсайдери, через що довірять йому створення нових образів. А тому запровадження Reimagine Retail є важливим кроком для поліпшення одягу марки.

Ми хотіли забезпечити наступне покоління працівників сфери рітейлу новими можливостями і навичками, створити обізнане джерело натхнення за допомогою штучного інтелекту, – розповів Евері Бейкер, бренд-директор Tommy Hilfiger.

Одяг марки Tommy Hilfiger

Як зазначають у виданні, співробітники інституту моди завантажили принти з архівів бренду в спеціальну програму, а та в свою чергу видала нові кольори, візерунки і форми речей, які будуть використані в наступних колекціях.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Середа, 23 Січня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту