Сьогодні
Середа 26 Вересня 2018

Бейонсе видасть стипендії темношкірим студентам в розмірі 100 тисяч доларів

Бейонсе видасть стипендії темношкірим студентам в розмірі 100 тисяч доларів

Популярна американська співачка Бейонсе пожертвує 100 тисяч доларів вузам, які зберігають афроамериканських культуру.

Виконавиця оголосила, що пожертвує 100 тисяч доларів на освітню програму Homecoming Scholars Award, в якій беруть участь чотири навчальні заклади: університет Xavier в Луїзіані, університет Wilberforce в Огайо, університет Tuskegee в штаті Алабама і Bethune-Cookman у Флориді, йдеться у виданні Reuters.

Таким чином Бейонсе прагне підтримати навчальні заклади, які шанують афроамериканських культуру і створюють умови для оптимального навчання, розширюючи мрії і можливості для чорношкірих студентів.

Варто додати, що понад 100 вищих навчальних закладів, де навчаються чорношкірі, були створені до 1964 року, коли був прийнятий закон, згідно з яким навчальні заклади, де переважали білі, могли позбавити афроамериканських студентів можливості здобути освіту.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Вівторок, 25 Вересня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту