Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Багато британців досі дивляться чорно-білі телевізори: в чому причина

Багато британців досі дивляться чорно-білі телевізори: в чому причина

Нині 7 тисяч сімей у Великій Британії продовжують дивитись чорно-білі телевізори. При цьому майже 2 тисячі цих сімей живуть у столиці – в Лондоні.

Про це повідомляє видання Тhe Guardian.

Регулярне кольорове телемовлення у Британії почалося ще 1967 році. Звичайно з тих пір кількість чорно-білих телевізорів в країні падає: до 2000 року ними користувалися 212 тисяч сімей, а в 2003 році – 93 тисячі.

Та не всі британці поспішають відмовлятись від чорно-білого телебачення. Річ у тому, що в Британії потрібно купувати ліцензію для перегляду ТБ. Ліцензія на кольорове телебачення коштує 150 фунтів на рік. При цьому для чорно-білого телевізора вартість ліцензії в кілька разів нижча: 50,50 фунтів на рік.

via GIPHY

Більше того, телевізійне ліцензування не перевіряють будинки, в яких дивляться чорно-біле телебачення. Тож багато хто може зовсім уникнути плати.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту