Сьогодні
Понеділок 15 Жовтня 2018

Австралійці проголосували на референдумі за гей-шлюби

? 61,6%

Виборці в Австралії більшістю в 61,6% голосів висловилися на референдумі за легалізацію одностатевих шлюбів

Про це повідомляє BBC.

Референдум не має обов'язкової сили, але прем'єр-міністр Малькольм Турнбулл, коли стали відомі результати голосування, пообіцяв змінити законодавство країни до Різдва.

"Мільйони [австралійців] сказали своє слово, і вони переважною більшістю голосів висловилися за рівність прав на шлюб. Вони сказали" так "справедливості," так "подружньої вірності," так "любові. Тепер прийшов час нам тут, в парламенті Австралії, зробити свою справу ", - заявив Турнбулл.

Турнбулл і раніше підтримував легалізацію одностатевих шлюбів, але не всі в його уряді поділяють цю позицію. Голосування проводилося по пошті і тривало вісім тижнів. У ньому взяли участь 12,7 мільйона чоловік, що складає 79,5% виборців.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту