Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Аварія з ракетою "Союз": астронавти можуть надовго застрягнути на МКС

Аварія з ракетою "Союз": астронавти можуть надовго застрягнути на МКС

Внаслідок аварії ракети-носія "Союз", астронавти, що зараз перебувають на Міжнародній космічній станції, можуть надовго там застрягнути.

Таке припущення озвучив колишній командир станції, астронавт Кріс Хадфілд, пише РІА Новости.

"Якщо причину аварії знайдуть швидко, то цілком можливо, що новий «Союз» відправиться на МКС ближче до грудня, коли екіпаж МС-09 повинен був покинути станцію. З іншого боку, в ракетобудуванні вкрай рідко відбуваються прості помилки, і членам екіпажу потрібно бути готовими до тому, що вони проведуть на борту МКС ще багато місяців", – сказав Хадфілд.

Він також порівняв астронавтів на станції з персонажами із пригодницьких романів, які опинилися на безлюдному острові в результаті корабельної аварії. Тобто шанс для порятунку існує, але коли вони точно з'являться – невідомо.

Зараз створюються два нових приватних космічних кораблі, які розробляють SpaceX і Boeing. Жоден з них не буде готовий до запуску найближчим часом, – каже колишній командир МКС.

Він додав, що для польоту можуть використати і поламаний «Союз», але таке рішення матиме мінуси. Зокрема, пошкодження в обшивці сервісного модуля «Союзу» можуть викликати якісь проблеми при його поверненні на Землю.

При цьому астронавт запевнив, що запасів їжі та повітря екіпажу має вистачити надовго, тож їхньому життю поки нічого не загрожує.

Нагадаємо, вранці 11 жовтня ракета "Союз" з двома космонавтами на борту потрапила в аварію під час запуску. Обоє астронавтів живі, вони здійснили аварійну посадку в Казахстані.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту