Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Аварія літака у "Борисполі": директор аеропорта прокоментував інцидент

Аварія літака у "Борисполі": директор аеропорта прокоментував інцидент

У неділю, 9 грудня, внаслідок жорсткої посадки у міжнародному аеропорту "Бориспіль" сталась аварія літака. У зв'язку з інцидентом директор аерпорта прокоментував ситуацію.

Про це повідомило видання "Вести".

Раніше 24 канал повідомляв про те, що у міжнародному аеропорту "Бориспіль" сталась аварія літака через жорстку посадку. Команда іншого неушкодженого літака попередила про жорстку посадку іншого лайнера, мотивуючи зміну місця посадки.

Аеропорт працює в штатному режимі. При вирулюванні літак "Бєлавіа" збив ліхтарі. Ми на якийсь час закривали смугу для того, щоб очистити її. Літак самостійно дійшов до місця стоянки. Літак належить Білорусі і вони будуть з'ясовувати причини події. У нього подряпаний обтічник. Інших пошкоджень немає, – повідомив Павло Рябікін.

Директор аеропорту додав, що на момент інциденту був напружений період в роботі "Борисполя", одинадцять літаків було перенаправлено в інші аеропорти.

Аварія літак Бориспль Ушкодження, яких зазнав літак у "Борисполі"

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту