Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Астронавт з МКС зняв таємниче світіння атмосфери Землі

Астронавт з МКС зняв таємниче світіння атмосфери Землі

,

Коли на поверхні планети вже було темно, астронавт з МКС зняв дивне помаранчеве світіння над Землею

Про це йдеться на сайті NASA.

Фото зробили на висоті понад 250 миль над Австралією.  Астронавти зняли з МКС феномен "власного світіння атмосфери", який і досі є мало вивченим.

Це явище зазвичай виникає, коли молекули (в основному азоту і кисню) активуються ультрафіолетовим випромінюванням від сонячного світла. Щоб вивільнити цю енергію, атоми в нижній атмосфері стикаються один з одним і втрачають енергію при зіткненні. 

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту