Сьогодні
Середа 26 Вересня 2018

Арешт скандальної Насті Рибки у Таїланді: суд виніс нове важливе рішення

Арешт скандальної Насті Рибки у Таїланді: суд виніс нове важливе рішення

Суд міста Паттайя у Таїланді виправдав російську ескорт-модель та відеоблогерку Анастасією Вашукевич (Настю Рибку), Олександра Кирилова (Алекса Леслі), і ще шістьох росіян і білорусів у справі про незаконну підприємницьку і трудову діяльність на території країни.

Про це повідомив адвокат скандальних відеоблогерів Саттхапхон Сийотхі, передає "РИА Новости".

За його словами, суд виправдав російських туристів у цій справі в зв'язку з недавнім набуттям чинності змін в трудовому законодавстві.

"Вони як і раніше підлягають депортації в країни громадянства, однак залишити Таїланд поки не зможуть, оскільки в їх відношенні йде слідство у справі про організацію надання послуг сексуального характеру в складі злочинної групи", – розповів юрист.

При цьому він додав, що зараз триває слідство щодо Насті Рибки та Алекса Леслі у справі про надання сексуальних послуг у складі злочинної групи, в якій вони проходять у статусі обвинувачених. Їм загрожують тривалі терміни покарання. Судове засідання у цій справі відбудеться 24 квітня у вигляді телеконференції.

Нагадаємо, 25 лютого, у Таїланді затримали російських відеоблогерів, відомих під псевдонімами Алекс Леслі і Настя Рибка за незаконне проведення секс-тренінгу. 13 квітня суд міста Паттайя обрав для них запобіжний захід у вигляді арешту.

Хто така Настя Рибка? Це ескорт-модель і блогер, стала відомою у лютому 2018 року після публікації розслідування Олексія Навального і Фонду боротьби з корупцією. Розслідування базувалося на її записах в Instagram і книзі "Дневник по соблазнению миллиардера", де описується зустріч олігарха Олега Дерипаски і заступника голови уряду Російської Федерації Сергія Приходько під час спільної триденної подорожі в Норвегії в серпні 2016 року на яхті, яка належить Дерипасці. Скандал отримав широке висвітлення в світових і російських ЗМІ.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Вівторок, 25 Вересня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту