Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Apple Pay та Google Pay можуть втратити популярність через європейські закони

Apple Pay та Google Pay можуть втратити популярність через європейські закони

Найближчим часом банківські організації можуть відмовитися від використання Face ID як єдиного методу ідентифікації під час авторизації в мобільних додатках.

Про це повідомляє Forbes.

Цього вимагає Європейська директива про платіжні послуги, яка вступить в силу у вересні 2019 року і буде вимагати від клієнтів банків обов'язкового використання двофакторної аутентифікації при вході в обліковий запис з метою забезпечення збереження заощаджень.

Згідно з положеннями Директиви, біометричні способи ідентифікації незалежно від їх типу не можуть вважатися досить надійним засобом підтвердження особи користувача і повинні доповнюватися унікальним "знанням" або унікальним "інструментом встановлення особи". Такий законодавчий акт передбачає паролі або секретні фрази, або спеціальний токен, сканування якого вкупі зі зчитуванням особи або відбитка буде підтверджувати авторизацію.

Новий закон вимагатиме від банків обов'язкового використання двофакторної аутентифікації при вході до веб-банкінгу

Крім входу в банківський додаток, двофакторна аутентифікація буде також вимагатися при здійсненні майже всіх значущих дій з рахунком від переказу грошових коштів до здійснення покупки через інтернет. Це в значній мірі ускладнить користування онлайн-банкінгом, відкинувши галузь у розвитку на кілька років назад, коли навіть сканери відбитків пальців були рідкістю.

Особливо страшно за сервіси типу Apple Pay, які також повинні підкоритися європейським законам і зобов'язати користувачів підтверджувати особистість іншим методом.

За словами Марка Каррана – директора з банківської справі в Clysdale & Yorkshire Bank – банкам доведеться неабияк попрацювати над своїми додатками, щоб одночасно виконувати закон і зберегти колишній рівень зручності для користувачів.

Щоб полегшити процес взаємодії з рахунками, розробники можуть зробити так, щоб для перевірки балансу, проведених операцій та інформації про кешбек не було потрібно підтверджувати особистість за двофакторною системою, обходячись тільки біометрією. В іншому, на жаль, спростити доступ не вдасться.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту