Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Апеляційний суд вирішив не змінювати покарання для антимайданівця «Топаза»

Апеляційний суд вирішив не змінювати покарання для антимайданівця «Топаза»

Апеляційний суд Харківської області залишив в силі рішення, яким антимайданівцю Гнатові Кромському (позивний «Топаз») призначили покарання у вигляді восьми років ув’язнення з конфіскацією майна. Про це повідомляє UA: Харків.

Апеляційний суд Харківської області залишив в силі рішення, яким антимайданівцю Гнатові Кромському (позивний «Топаз») призначили покарання у вигляді восьми років ув’язнення з конфіскацією майна. Про це повідомляє UA: Харків.

Захист Кромського просив скасувати вирок суду першої інстанції і почати новий розгляд справи, прокуратура вимагала для підсудного суворішого покарання – ув’язнення терміном на 15 років.

Адвокати Кромського повідомим про намір оскаржувати рішення апеляційного суду.

У січні Київський райсуд Харкова присудив Гнатові Кромському вісім років ув’язнення з конфіскацією майна.

Суд засудив антимайданівця «Топаза» до 8 років ув'язнення (відео) Будь ласка, зачекайте Отримати Adobe Flash Player Embed share Суд засудив антимайданівця «Топаза» до 8 років ув'язнення (відео) Embed share The code has been copied to your clipboard. width px height px     The URL has been copied to your clipboard No media source currently available

0:00 0:01:01 0:00 ЗАВАНТАЖИТИ 270p | 3,0MB 360p | 4,4MB 720p | 10,0MB 1080p | 21,3MB «Топаза» затримали 28 березня 2015 року у рамках кримінального провадження, відкритого за фактом штурму Харківської облдержадміністрації 1 березня 2014 року.

Наступного дня Ленінський райсуд Харкова обрав запобіжний захід для нього у вигляді цілодобового домашнього арешту, але у квітні він зламав електронний браслет і пішов з дому. Того ж місяця «Топаза» оголосили у розшук. У грудні 2015 року Кромського затримали при спробі перетину українсько-російського кордону у Харківській області.

Кромський також був учасником охорони Антимайдану в Маріїнському парку в Києві у грудні 2013 року. Став відомим за позивним «Топаз» після появи в інтернеті відео, знятого в таборі Антимайдану. Зйомка обривається після того, як на автора відео нападають «тітушки» і він кричить Кромському, який його супроводжує: «Топазе, дай команду!».

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

П'ятниця, 15 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту