Сьогодні
Четвер 13 Грудня 2018

Антисемітам немає місця в МЗС, – Клімкін про скандал з консулом в Німеччині

Антисемітам немає місця в МЗС, – Клімкін про скандал з консулом в Німеччині

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін запевнив, що справа українського консула у Гамбурзі про антисемітські висловлювання буде детально розслідувана.

Про це він розповів в ексклюзивному коментарі 24 Каналу.

Відповідаючи на питання про те, чи перевірятиме МЗС своїх представників по світу з огляду на скандал із консулом України в Німеччині, міністр запевнив, що його відомство робить це постійно.

Ми прекрасно розуміємо, що зараз під час війни кожен має відповідати своєму місцю в команді дипломатичної служби. Я завжди казав, можу це повторити ще раз – антисемітам, за визначенням, немає місця в МЗС, – наголосив Павло Клімкін.

Він додав, що щодо відстороненого консула у Гамбурзі розпочато дисциплінарне провадження.

Водночас міністр зазначив, що всі профілі у соцмережах усіх співробітників дипломатичної служби України фізично буде важко перевірити.

"Слухайте, ми ж правова країна! Ми не збираємось слідкувати за кожним. Але разом з можливостями для праці, і соціальні мережі надають нам такі можливості, є й відповідальність. Враховуючи, зокрема, й цей випадок, я хочу порадити всім нашим співробітникам ефективно, але водночас відповідально користуватись соціальними мережами", – резюмував міністр.

Дивіться відео ексклюзивного коментаря Павла Клімкіна: 

Скандал розгорівся навколо консула України у Гамбурзі Василя Марущинця. У ЗМІ з'явились повідомлення про те, що дипломат розміщує у соцмережах публікації антисемитського характеру.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту