Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Антикорупційний мітинг у Бухаресті: влада Румунії заявляє про сотні постраждалих

Антикорупційний мітинг у Бухаресті: влада Румунії заявляє про сотні постраждалих

Влада Румунії заявляє про сотні постраждалих під час сутичок між учасниками антикорупційного мітингу, який відбувався у Бухаресті 10 серпня, та поліцією, яка застосувала сльозогінний газ. За цими даними, 440 осіб отримали медичну допомогу, в тому числі два десятки правоохоронців.

Влада Румунії заявляє про сотні постраждалих під час сутичок між учасниками антикорупційного мітингу, який відбувався у Бухаресті 10 серпня, та поліцією, яка застосувала сльозогінний газ.

За цими даними, 440 осіб отримали медичну допомогу, в тому числі два десятки правоохоронців.

Служба екстреної медичної допомоги столиці Румунії повідомила, що 65 осіб, в тому числі дев'ять поліцейських, були доставлені до лікарні.

Десятки тисяч румунів вийшли на вулиці Бухареста з вимогою відставки уряду – відео Будь ласка, зачекайте Отримати Adobe Flash Player Embed share Десятки тисяч румунів вийшли на вулиці Бухареста з вимогою відставки уряду – відео Embed share The code has been copied to your clipboard. width px height px     The URL has been copied to your clipboard No media source currently available

0:00 0:00:33 0:00 ЗАВАНТАЖИТИ 270p | 1,7MB 360p | 2,9MB 720p | 6,8MB 1080p | 16,2MB Демонстранти, багато з яких живуть за кордоном та повернулися, щоб зібратися на мітинг з вимогою відставки уряду та проведення дострокових виборів.

Протестувальники тримали в руках прапори Румунії та Європейського союзу, скандуючи: «Справедливість, а не корупція!»

Дехто з приблизно 3 мільйонів румунів, що живуть за кордоном, кажуть, що вони залишили країну через корупцію, низьку заробітну плату і брак можливостей. Акція із закликом до протесту була розпочата у Facebook. У Румунії були спроби декриміналізувати кілька корупційних правопорушень через надзвичайний указ, що призвело до того, що тисячі румунів вийшли на вулиці на знак протесту.

Читайте також – Протести в Румунії: чому вони важливі для України

Європейська комісія та Державний департамент США критикували запропоновані зміни до судового законодавства, заявивши, що вони можуть призвести до порушення законності.

Президент країни Клаус Йоганніс у липні підписав указ про зняття з посади головного антикорупційного прокурора. Він хвалив антикорупційного прокурора Лауру Кодруци Ковеші за її зусилля і сказав, що він був змушений підписати указ після того, як його зобов’язав це зробити Конституційний суд.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту