Сьогодні
Середа 12 Грудня 2018

Анджеліна Джолі приголомшила інтимною заявою: деталі

Анджеліна Джолі приголомшила інтимною заявою: деталі

Знаменита акторка Анджеліна Джолі неабияк здивувала деталями своєї самотності.

42-річна голлівудська акторка зізналась, що їй бракує часу на себе, а поради розслабитись Анджеліну Джолі відверто дратують, оскільки вона не може цього зробити. Зірка додала, що на самоті відчуває дивну порожнечу, тому навіть ванну приймає у присутності своїх дітей, повідомляє The Business Standard.

Я дійсно ніколи не розслабляюся, і мене зводить з розуму, коли люди говорять мені "розслабся". Мені здається, більшість матерів практично не відпочивають, але ми знаходимо в цьому справжнє задоволення. Навіть коли я приймаю ванну, зі мною знаходяться як мінімум двоє дітей, і це чудово, – заявила Анджеліна Джолі.

Анджеліна Джолі з дітьми

Водночас акторка приділяє велику увагу вихованню дітей. На її думку, найбільше потрібно привчати їх до емпатії, оскільки турбота про інших людей – одне з найважливіших умінь.

"Важливо цінувати інших людей. Якщо ви живете, думаючи лише про себе і свої потреби та бажання, то це не лише егоїстичне, але і досить нещасне життя. Війни та ворожість, неподобство і нелюдяність у цьому світі виникають через відсутність співпереживання одне до одного", – розповіла знаменитість.

Попри такий акцент на вихованні дітей американців шокував той факт, що актриса допускає неповнолітніх до таких інтимних процедур. Багато користувачів соціальних мереж засудили такі дії Анджеліни Джолі та припустили, що це може вплинути на психіку її дітей.

Хто така Анджеліна Джолі? Це популярна американська акторка, яка знялась у кінострічках "Містер і місіс Сміт", "Підміна", "Турист", "Лара Крофт – розкрадачка гробниць" та "Солт". У 2005 році акторка розпочала стосунки з Бредом Піттом, а у 2016 році пара заявила про розлучення. Анджеліна Джолі виховує 6 дітей, троє з яких вона всиновила.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту