Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Андрій Садовий обговорив небезпеку "Північного Потоку-2" з європейськими дипломатами

Андрій Садовий обговорив небезпеку "Північного Потоку-2" з європейськими дипломатами

17 травня міський голова Львова Андрій Садовий провів робочі зустрічі з послинею Великобританії Джудіт Гофф та главою представництва ЄС в Україні Хюгом Мінгареллі.

Надзвичайний та повноважний посол Великобританії в Україні Джудіт Гофф є учасницею Lviv Media Forum, який сьогодні стартував на Арені Львів. Під час зустрічі з Андрієм Садовим вони обговорили питання економічної та політичної ситуації у Львові, рівень розвитку ІТ-індустрії у Львові, міграційні процеси, нові інфраструктурні проекти, які невдовзі будуть реалізовані у Львові, а також небезпеку будівництва "Північного Потоку-2".

Плідна зустріч з мером Львова @AndriySadovyi. Обговорили низку питань - від інвестиційних можливостей міста, побудови благополучного майбутнього України на основі спільних цінностей до української вишиванки! pic.twitter.com/7BfbUvUeCk

— Judith Gough (@JudithGoughFCO) May 17, 2018 "Це велика загроза для незалежності нашої країни і велике підсилення для Росії. Це новий пакт Молотова-Ріббентропа. Якщо це буде зроблено, це буде велика проблема і це буде катастрофа для України – не буде що захищати. Прошу Вас пробувати давати розуміння цього питання уряду Великобританії", – зазначив під час зустрічі Андрій Садовий.

Також мер Львова запросив пані послиню відвідати LvivMozArt і Леополіс Джаз Фест.

"Велика Британія – це унікальна країна. Нам треба почати будувати правильно стосунки. Є багато мудрих людей в Україні, але нема досвіду будівництва країни", – додав мер Львова.

Це ж питання обговорили і з головою Представництва ЄС в Україні Хюго Мінгареллі.

"Я отримав ваш меседж. Ми знаємо про позицію України щодо цього проекту", – сказав Хюго Мінгареллі, який також завітав на Media Forum.

Нагадаємо, сьогодні у Львові стартував триденний VI Lviv Media Forum, який триватиме 17?19 травня.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту