Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Аналітики Bloomberg назвали головні ризики для світової економіки

Аналітики Bloomberg назвали головні ризики для світової економіки

Bloomberg ,

Аналітики агентства Bloomberg визначили головні ризики, які можуть негативно вплинути на світову економіку у майбутньому році

Наразі найбільшим ризиком негативного впливу на світову економіку є торгова війна між США і Китаєм, повідомляє Новое время.

За підрахунками Bloomberg, ВВП Китаю може втратити 1,5 п.п. у наступному році, якщо Вашингтон підніме існуючі тарифи на широкий перелік китайської продукції.

До ключових факторів аналітики віднесли також відносини США та Ірану, а також дії країн ОПЕК і угоди держав в рамках угоди ОПЕК+ зі скорочення видобутку нафти.

Ще одним ризиком аналітики називають Brexit - вихід Великої Британії зі складу Європейського Союзу.

Так, якщо країна покине ЄС за спрощеним варіантом "жорсткого Brexit", економіка Британії знизиться до 2030 року приблизно на 7% в порівнянні з іншими членами Євросоюзу. За наявності домовленостей ВВП Британії все одно знизиться, але на 3%.

Bloomberg також називає критичною економічну ситуацію в Італії і стан світових цін на нафту.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту