Сьогодні
Неділя 23 Вересня 2018

Активісти в Одесі встановили шлагбаум через платну стоянку біля моря

Активісти в Одесі встановили шлагбаум через платну стоянку біля моря

Платна стоянка поблизу моря в Одесі знову опинилась в центрі уваги. Активісти продовжують боротьбу із незаконним шлагбаумом, який приватна фірма встановила на вулиці Каманіна кілька місяців тому.

Там за проїзд з водіїв стягують плату 20 гривень. Сьогодні активісти вирішили влаштувати жартівливу акцію протесту.

"Сьогодні одесити і гості міста сплачують за проїзд по вулиці Одеси. Це незаконно. Договору з Парксервісом у них немає, у нас є відповідний документ – відповідь Парксервісу", – зазначив активіст Михайло Кузаконь.

Активісти встановили свій власний шлагбаум, де вирішили повертати людям незаконно забрані в них гроші.

Такого попередження не було. На в'їзді була тільки інформація про те, що вартість паркування – 20 грн за годину. Сказали, що якщо я встигну за 5 хвилин, з мене грошей брати не будуть. Чек мені не залишили – забрали, – запевнила одеситка Тетяна Петракевич.

До слова, у центрі Києва громадські активісти та борці з корупцією зібралися на мітинг перед початком з'їзду суддів України.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту