Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Агітки як закордонні паспорти: "Опора" заявила про порушення правил політреклами прихильниками Порошенка

Агітки як закордонні паспорти: "Опора" заявила про порушення правил політреклами прихильниками Порошенка

,

У рекламі кандидата в президенти Петра Порошенка використали державну символіку, що є порушенням закону

Про це повідомила прес-служба "Опори".

Буклет надрукували у вигляді українського закордонного паспорта, на обкладинці якого знаходиться зображення Державного герба України.

На розвороті буклету розміщене фото Петра Порошенка та його звернення, перелік європейських країн, з якими Україна має безвізовий режим та інформацію, яка стосується інтеграції до ЄС.

"Опора" з'ясувала, що замовником цих буклетів зазначена Громадська організація  "Солідарність".  Друк  здійснювало ТОВ "Друкарня прес арт" тиражем  100 тис. екземплярів.

Закон "Про рекламу" забороняє використовувати або імітувати зображення державного герба на рекламній продукції, нагадують спостерігачі.

За цим фактом "Опора" готує відповідне звернення до Держпродспоживслужби.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту