Сьогодні
Понеділок 22 Жовтня 2018

Африканські країни вимагають від Трампа вибачень через грубу фразу щодо мігрантів

Африканські країни вимагають від Трампа вибачень через грубу фразу щодо мігрантів

54 африканських країн 12 січня заявили, що вони «надзвичайно засмучені» і вимагають, щоб президент США Дональд Трамп відмовився і вибачився за грубу фразу, яку він використовував для опису їх у Білому домі під час обговорення імміграції. Гаїті також висловила заперечення після повідомлення ЗМІ про те, що Трамп виступає проти прийняття іммігрантів із Гаїті та інших «країн – ям із лайном».

54 африканських країн 12 січня заявили, що вони «надзвичайно засмучені» і вимагають, щоб президент США Дональд Трамп відмовився і вибачився за грубу фразу, яку він використовував для опису їх у Білому домі під час обговорення імміграції.

Гаїті також висловила заперечення після повідомлення ЗМІ про те, що Трамп виступає проти прийняття іммігрантів із Гаїті та інших «країн – ям із лайном».

Група 54 африканських послів при ООН зазначила, що вона «надзвичайно засмучена і рішуче засуджує жахливі, расистські та ксенофобні коментарі президента США, про що широко повідомляють ЗМІ». Група вступила з вимогою «спростування і вибачення»

Окремі африканські країни також протестували. Міністерство закордонних справ Ботсвани викликало посла США і заявило, що заява Трампа є «дуже безвідповідальною, непорядною і расистською».

Гаїті також висловилася проти заяви Трампа, яку назвала «неприємною», а посол країни у Вашингтоні закликав вибачитися.

Раніше засоби інформації у США повідомили, що попереднього дня, 11 січня, Трамп грубо відгукнувся про Гаїті й деякі інші країни, звідки до США прибувають іммігранти, на зустрічі з законодавцями на теми імміграції. За повідомленнями, президент США, відкидаючи пропоновану законодавцями домовленість щодо імміграції, запитував, чому до США мають допускати людей із Гаїті та інших «країн – ям із лайном».

Речник Білого дому Радж Шах, коментуючи повідомлення, не став заперечувати, що Дональд Трамп зробив таке зауваження.

Повідомлення про таку заяву Трампа викликало різку критику в конгресменів від обох провідних партій – і демократів, і республіканців. Вони називали слова президента расистськими і неприйнятними для голови держави і вимагали вибачення.

Згодом Дональд Трамп заперечив, що використав грубе слово стосовно деяких країн походження іммігрантів. Він також заявив, що не говорив нічого образливого про гаїтян – «крім того, що Гаїті, очевидно ж, дуже бідна і неспокійна країна».

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту